גיליון ראשון INSIDE OUT

האימון עזר לי לגלות את עצמי מחדש ולמצוא את ההיגיון הבריא בכל דבר, שלפעמים רק מספיק לשנות נק' מבט וניתן לשנות חיים.  אביגיל , 24 , מזכירה

אחרי תהליך אימון מה שהכי חשוב זה שהיום הפחד והחששות לא מניעים אותי אלא ההבנה שאני שולטת בחיי ולא הם בי. גלית ,35, מנהלת רכש ,יבוא ייצוא

האימון עזר לי בתהליך קבלת החלטות ושחרור מדפוסים ישנים שמעכבים אותי מלמצוא עבודה וזוגיות, מחוסר ביטחון וחוסר שקט פנימי הפכתי למלאה בעצמי ומאושרת .סוזנה, 28, מנה"ח בכירה

תהליך האימון אפשר לי לנהל את העסק שלי תוך מיקוד ודיוק במטרות ובחזון העסקי, דרך ניהול תקשורת טובה ואפקטיבית עם העובדים שלי ליצירת רווחיות ובעיקר תחושה של שליטה אמיתי על התוצאות. אופיר בוגנים, מנכ"ל אופק פיננסים

אז מהו הסוד של האימון ?

האימון פרץ לתודעה שלנו בעשור האחרון, יותר ויותר אנשים נחשפים לתהליך אימון אם זה ברמה האישית או ברמה הניהולית עסקית.

יותר ויותר אנשים ובעלי עסקים מצליחים, מבינים שתהליך אימון יוביל אותם להצלחה ולשקט פנימי עמוק בכל תחומי החיים שלהם.

יותר ויותר אנשים וארגונים עוברים תהליך אימון ליצירת מנהיגות ושליטה אמיתית בארגון, בעסק ובחיים שלהם.

זהו הסוד של האימון – אחריות ושליטה אמיתית על התוצאות !

פחות קורבנות וקיטורים, יותר עשייה ואחריות פנימית לתוצאות שלנו בחיים.

תהליך האימון הוא תהליך עוצמתי, תהליך בו כמתאמנים תלמדו בצורה האותנטית על עצמכם, תכירו את החוזקות והחולשות שלכם, את המניעים והפחדים העמוקים שלכם, תכירו מקרוב את מה שמעכב או מקדם אתכם בחייכם.

במסגרת התהליך תלמדו כמתאמנים על רמת התודעה שלכם – מה אתם חושבים, מה אתם מניחים, במה אתם מאמינים. תפתחו מודעות והקשבה פנימית עמוקה ומדויקת.

כמו כן תלמדו להבחין בהתנהגות שלכם  – איך אתם מתנהגים, מה האוטומט שלכם,מה אתם עושים בסיטואציות שונות, האם זה משרת את המטרות שלכם?

כל זאת על מנת להגיע לרמה השלישית שהיא הרמה של התוצאות – מה יש לי או אין לי בחיי ?!

במסגרת תהליך אימון אתם תמפו את המצוי בחייכם – מה יש לי  שאני מרוצה ממנו ומה אין לי או הייתי רוצה שיהיה לי . לאחר מכן תבנו את התסריט האופטימאלי בחייכם . מה הרצוי שלי, החזון שלי והרצונות העמוקים שלי שעד כה אולי לא העזתי להגיד אותם בקול רם….

מפה מתחילה העבודה האמיתית . עבודה על פרדיגמות, אמונות והנחות שמעכבות או מקדמות אתכם מלהגיע ליעדים שלכם – למקום בו תרגישו שלמים ומאושרים.

העבודה על הפחדים, החסמים וההתנהגויות האוטומטיות שלכם, עבודה על עשייה ויצירתיות

האימון נוגע במגוון רב של תחומים החל מזוגיות, הורות, ביטחון עצמי, תעסוקה, ניהול אישי וניהול עסק כשלכולם מכנה משותף והוא ניהול עצמי גבוה.

במסגרת כתיבת הטור אחשוף אתכם לכלים בסיסיים מעולם האימון, אציג נושאים ותחומים מעולם האימון שיעזרו לכם להתחיל לחשוב על האדם הכי חשוב בחיים שלכם – אתם !!

מוזמנים לכתוב לי,

שיהיה חג אהבה שמח לאוהבים, לזוגות ובעיקר לכם !

חניתה

רואים את ההבדל בתוצאות