לקוחותינו ממליצים בחום. אולי יום אחד גם אתם תיכנסו פה לרשימה.

אביגיל עברה תהליך אימון אישי, אביגיל , 24 , מזכירה- מעבר ליחס החם , המסור והאיכפתי שלא ברור מאליו, עזרת לי לגלות את עצמי מחדש ולמצוא את ההגיון הבריא בכל דבר, שלפעמים רק מספיק לשנות נק' מבט וניתן לשנות חיים.

אין לי איך להודות לך על העזרה סובלנות ביטחון והכלים שבכל יום מפתיעים מחד ביישום שלהם .

שמי גלית בת 35 , לפני שנה ליומולדת 34 בחרתי לי מתנה מיוחדת לשפר לעצמי את החיים עיי אימון אישי, החלטתי שמה יותר חשוב מאשר לבחור לקחת שליטה על החיים שלך ולא לתת לפחד/ דאגה / חששות לשלוט עליך ועל מעשיך... ובכן בחרתי ב"מאיה".

זה לא ברור בהתחלה מה בעצם אתה צריך לשפר כדי להגיע לתוצאות שאתה רוצה אבל חניתה ידעה לכוון אותי להבין למה בכלל הגעתי אליה. אני בחרתי באימון אישי המתמקד בהורות לשיפור היחסים בין בניי, על הדרך מה שנקרא האימון נגע בהרבה מאוד תחומים שונים בחיים שלי והיום אני רואה הרבה דברים שלא ראיתי קודם. הכי חשוב זה שהיום הפחד החששות לא מניעים אותי אלא ההבנה שאני שולטת בחיי ולא הם בי. תודה חניתה אוהבת אותך.

יוליה – סדנה ואימון תעסוקתי

לפתע בגיל 29 , אני מוצאת את עצמי חווה את הפחד הכי גדול שלי , המילה האיומה הזאת ...אבטלה!
אני מגיעה ללשכת התעסוקה בפעם הראשונה בחיי בבושת פנים ,מסתירה את עצמי מהחשש לפגוש מישהו מוכר. וכל מדגרה שאני עולה אני מנסה להבין איך התגלגלתי לתהום .
ורבים לא הבינו אותי ," יאללה קיץ תהני שמש , ים, הכסף נכנס לחשבון ... תהני זו הזמנות של החיים ."
אבל לפעמים צריך עיתוי מסוים לשמוע דברים , ולעבור תהליך על מנת שדברים יחלחלו והיו מובנים
ואני באופן אישי בתקופה זו , לא שמעתי ולא הבנתי דבר מבלבד העובדה שאני שקועה בבור.

אז הגעתי ללשכה , כדי להירשם..ואני רואה בהמתנה בחורה שלמדה איתי את התואר, ואני אומרת לעצמי  : מסכנה מה עוד לא מצאה עבודה ...??? נו באמת כמה זמן לוקח לה ..את התואר סיימנו לפני שנתיים ...!! לגלגתי באמת ...
והנה הגיע תורי , נכנסתי לרישום ראשוני אצל יועצת  וגיליתי שישי סדנאת הכנה לראיונות עבודה ,ואני זכאית להשתתף . ואני כמובן קפצתי על ההזדמנות :" הרי אני יומיים כבר מובטלת , ועדיין לא קיבלתי שום זימון לראיון עבודה , אז אולי אני לא מחפשת כמו שצריך".
וכך הגעתי לסדנא של חניתה.
נכנסתי לכיתה ובה עמדה לה חניתא ,גברת קטנה עם המון המון פלפל ומרץ וכ בערך 14-15 חברה חלקם צעירים בגילי וחלקם מבוגרים יותר,נשואים ורווקים ,הורים לילדים ,אקדמאים למיניהם שלכולנו מכנה משותף אחד :כולנו חסרי עבודה .
הסדנא הפכה ליותר מהסדנא ,היא הפכה למקום אליו פעמים בשבוע צריך לקום בבוקר ולהגיע ,קיבלנו שיעורי בית וחומר למחשבה שהעסיק אותי בבית והכי חשוב , התחלתי להבין עם עצמי מה הכיוון הבא שלי ולאן מועדות פני .
יצאתי מהסדנא של חניתא מכוונת מטרה ,כאשר אני בוודאות יודעת לאיזה סוג משרה אני רוצה להתקבל ,מה התפקיד ,איך יראה סדר יום במשרה מסוג זה ,באיזה סוג של חברה אני רוצה לעבוד ובאיזה שכר.
הצלחתי לסדר את הבלבול העצמי שלי ,ולארגן לעצמי קו פעולה ברור שיביא אותי למטרה שלי .
מעבר לזה ,אני יכולה לשתף שיצרתי לעצמי חברה טובה ,שתמכנו אחת השניה לאורך הדרך ואף התקבלנו לעבודה בהפרש של כמה ימים אחת מהשנייה .

שלא תבינו לא הכול קורה כמו בסרטים ,אומנם הסוד הגדול עובד ,אבל לדברים לוקח זמן .
אחרי שהסדנא נגמרה ,ואני התמלאתי בכוחות ואנרגיה ושירדתי את חודשי האבטלה הראשונים ,העבודה הנחשקת טרם הגיעה .ואיתו הייאוש . פשוט לא היו טלפונים ולא זימונים ולא כלום .
עד שיום אחד נתקלתי במשרת החלומות שלי בפרסום דרך בפייסבוק ,באיזושהי חברה שאלפים חולמים להגיע אליה .בחברה גדולה יציבה ומסודרת .
שלחתי קורות חיים ,וגילתי פרו אקטיביות ,והתחברתי למגייסת בלינקלדין (היום אני יכולה להעיד שמשמים שדווקא המגייסת שמצאתי ,היא אותה מגייסת שהייתה אחראית על המשרה שחשקתי בה ,אני ייתן ספוילר ואספר שאני עובדת שם היום ).
שורה תחתונה כנגד כל הסיכויים ,זומנתי לראיון .
באותו רגע ,תפסתי את עצמי בהיסטריה ,שוברת את הראש ,מה אני עושה כדי לבלוט ולגרום למראיינים שלי ״להתאהב בי ״ולהבין שאני המועמדת האידאלית .אני כבר לא הייתי משופשפת ופלפלית,הייתי שפופה ושבורה מפרק זמן אבטלה ארוך .
התקשרתי מייד למושיעה שלי לחניתא ,שכמובן זכרה אותי (כי אצלה כולם זה אישי ולא עוד מתאמן ) והצליחה בלוז הצפוף שלה ובין זה שלא היה לי הרבה זמן לפני הראיון ,לדחוס אותי (כן לדחוס זה היה נורא צפוף) .
וכך נסעתי לחולון ופגשתי את חניתא לקפה ,הגעתי מגמגמת ,ומבוהלת, משרת החלומות שלי עומדת על הפרק ,אני עייפה נפשית ,זה מקום שנורא קשה להגיע אליו ,יש לי הזדמנות אחת ואני חייבת לשחק אותה !
מה אני אגיד לכם ,האישה עשתה ניסים ונפלאות ..מהנקודת גימגום שממנה התחלתי יצאתי משם בטוחה בעצמי עם כוחות . קיבלתי גם לעשות קלירינג בבית ,שככול שמילאתי אותו ,החושה הפנימית שלי שהכול יסתדר ,מתוך אמונה שלמה בעצמי ,עלתה והתחזקה !
מה אני אגיד לכם .. שיחקתי אותה בראיון ,אבל ככ שיחקתי אותה . שבאותו יום כבר עברתי לשלב של מבחנים .
אבל בחיים לא הכול ככ פשוט ,והארגון הבירוקרטי שאליו ניסיתי להיכנס ,מסתבר שפירסם מכרז חיצוני בשביל לקלוט בסופו של דבר מישהו מבפנים .
אז למה בכול זאת אני אומרת ,שיחקתי אותה ? כי לאחר מספר חודשים חזרו אלי ,והיום אני עובדת בארגון שרציתי ,במשרה שאליה התמודדתי (טוב נו לא הכול מושלם ,התפשרתי קצת בשכר..חחחח ).
ביום שהתחלתי לעבוד ,שלחתי לחניתא הודעת תודה ענקית ומיליון פירגונים כי בלעדיה זה לא היה קורה !
ואז היא ביקשה שאני ארשום לה משהו על החוויה שעברתי .
אז רק שתדעו :
חניתא עזרה לי להפוך חלום רחוק למציאות ,
לקחת את הבלתי יאומן ולהפוך אותו להווה שלי ,ליום יום .
היא נתנה לי המון כלים הן לפן התעסוקתי ולפן האישי שבאמצעותם החיים טיפ טיפ טובים יותר .
כל דבר בחיים זה אני ,אנחנו !
אתה נמצא היכן שהמחשבות שלך נמצאות,אז תשתדל שמחשבותיך יהיו תמיד חיוביות !
חניתא אין שליחה בעולם הזה ,תמשיכי עם העשייה ,יש לך המון מה לתת בעולם הזה .
עם המון תודות ,יוליה.

חניתה העבירה סדנאות שירות במודל ייחודי של חברת מאיה. הסדנאות הועברו בקרב נציגים ומנהלים בחברתנו. בוצעו בצורה מקורית, ייחודית ומעניינת ותרמו משמעותית לשיפור הרמה המקצועית של המוקד.

ניר לאוטמן, מנהל פעילות באבקום דרום

שמי סיגל אשטמקר ואני עובדת כרכזת תעסוקה יישובית בירוחם בפרויקט שנקרא רשות מקדמת תעסוקה השכלה וקהילה נגב מזרחי.

במסגרת התפקיד שלי אני מגייסת ומלווה משתתפים אשר אינם עובדים או שמעונינים לשדרג את עצמם בשוק התעסוקה, במסגרת הליווי שלי אני מסייעת למשתתפים לכתוב קורות חיים, הכנה לראיון עבודה ומרכזי הערכה, חיפוש משרות באינטרנט וכדומה. כחלק מפתיחת סדנאות שאנו פותחים במרכז פניתי לחניתה אוחנה מנחת קבוצות ללוות קבוצה של חברה אקדמאים, הנדסאים וסטודנטים שמעונינים להשתלב בשוק התעסוקה. חניתה העבירה סדנא שמטרתה הייתה העצמה, והשתלבות בשוק התעסוקה במסלולי הלימוד של המשתתפים. אני חייבת לציין כי הסדנא הייתה מאוד מעניינת, מלמדת, מרתקת מצחיקה ומשקפת מציאות מה שיצר בקרב משתתפי התוכנית רצון להגיע למפגשים, נכונות ללמידה והפנמה של נקודות שיש צורך לשפר ולחזק.

חניתה מביאה עימה להנחייה המון מקצועיות וידע רב מבחינה תיאורטית ומבחינה פרקטיקה וזה מאוד חשוב למעומדים.

חשוב לי לומר שיחסי רכזת מנחה הם מאוד חשובים לליוי הקבוצה ולהצלחה ואין ספק שחניתה תמיד היתה נכונה לשמוע הארות/הערות, חשיבה משותפת לגבי כל סיטואציה שנדרשה וכו'...

מבחינתי היה מאוד מקצועי ומהנה לעבוד עם חניתה ואני בטוחה שנמשיך לעבוד יחד גם בעתיד.

בברכה, סיגל אשטמקר, רכזת שלוחת רשות מקדמת תעסוקה-ירוחם

במסגרת פרויקט "לימודי ההמשך" של התכנית אוניברסיטה בעם באוניברסיטת בן גוריון, ביצענו בעזרת חניתה תוכנית לפיתוח מנהיגות והעצמה אישית לתלמידנו הבוגרים לקראת סיומם את התכנית. מטרת התכנית הייתה לזהות את השאלות והתשובות שיעזרו להם להבין מה יעשו "ביום שאחרי אוניברסיטה בעם".
העבודה לאורך כל הדרך, החל משלב החשיבה המשותפת, התכנון וכמובן שהביצוע והעברת התכנים אופיינו במקצועיות ורגישות רבה, תוך התייחסות לקהל היעד, צרכיו, הרגישויות הנדרשות בעבודת הנחייה מסוג זה והכוונה של צוות היגוי הפרויקט להמשך החניכה והליווי האישיים. חניתה הביאה עימה סל כישורי הדרכה, הנחיית קבוצות וליווי פרטני שלא נראו בתכניתנו עד לאותם ימים. היכולת שלה ליצור קבוצה חזקה, תומכת ומפרגנת, בזמן כה קצר, תוך שימוש בדוגמאות האישיות של המשתתפים בסדנה היה פשוט מדהים. ניתן לומר כי במהלך ארבעת המפגשים קיבלנו המשתתפים תשובות לשאלות שהיו פתוחות בראשם במשך שנים רבות. ההנעה לפעולה, הכלים הפרקטים הרבים שקיבלנו והאימון לצורת החשיבה יישארו עם תלמידינו עוד שנים רבות ובשאיפה שיאפשרו להם לבצע את השינויים אשר הם הגדירו לעצמם בעת תהליך כתיבת חזונם האישי. העבודה המשותפת עם חניתה הייתה חוויה לא רגילה, נעימה, מקצועית, מלמדת ומעשירה בכל הרמות ועל כן אנו מודים לה מאוד. כן יירבו אנשים מסורים ומקצועיים ברמה הזו בכל מקום אליו נגיע.

בתודה מראש, צוות אוניברסיטה בעם- סניף ב"ש.